מדיניות משלוחים

משלוחים

ההזמנה תסופק לכתובת אשר נמסרה על ידכם בעת ביצוע ההזמנה, וזאת, בכפוף לקבלת תשלום מלא עבור המוצר ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון.

ניתן לבצע משלוחים דרך האתר בכל זמן ובכל שעה, יחד עם זאת טיפול במשלוח לצורך שליחתו יעשה בימים א'-ה' בין השעות 08:00-20:00. למען הסר ספק יובהר כי ימי ו' וש' אינם נחשבים ימי עסקים לצורך חישוב מועדים בתקנון זה. 

המשלוחים מבוצעים על ידי שליחים של החברה וזאת על מנת לספק לכם את הזמנתכם בהקדם האפשרי. משלוח יתקבל אצל הלקוח עד 5 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה (יום ביצוע ההזמנה אינו נכלל במניין הימים). מועד המסירה יקבע בעת ביצוע ההזמנה או מול שירות הלקוחות של החברה. 

קיימת אפשרות לבחור כי השליח יכניס את ההזמנה לתוך ביתו של הלקוח, אך יש לבחור אפשרות זו במעמד ביצוע ההזמנה. ככל ואפשרות זו לא נבחרה המשלוח יונח בכניסה לבית. 

עלות המשלוח תיקבע בהתאם לאזור הנבחר בעת ביצוע ההזמנה ובמידה ואנו מגיעים לאזור זה. עלות המשלוח תיקבע בהתאם לסכום ההזמנה, ומעל סכום הזמנה מסוים אשר יקבע מעת לעת על ידי החברה, המשלוח יהיה ללא עלות. סכום ההזמנה המאפשר את קבלת ההטבה בדבר משלוח ללא עלות יופיע בעת ביצוע ההזמנה באתר.     

החברה לא מבצעת משלוחים לכל הארץ, בעת ביצוע ההזמנה תופיע ללקוח האפשרות לאזורי משלוח, ככל ומקום מגוריכם לא מופיע בעת ביצוע ההזמנה אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו ולבדוק אפשרות לקבלת משלוח אליכם.  משלוח לאזורים חריגים יתבצע רק לאחר בדיקה ואישור מטעם החברה ו/או חברת המשלוחים ויכול ותידרש תוספת תשלום עבור משלוח זה.

בעת קבלת המשלוח על הלקוח האחריות לבדוק את תכולתו בהתאם להזמנה מבלי לעכב את השליח. על כן, הלקוח מתחייב כי בשעות בהן עתידה להיות מסופקת ההזמנה יהיה אדם כשיר, מעל גיל 18, שיקבל ויאשר את קבלת ההזמנה. 

במידה ולקוח לא ימצא במקום בעת החלוקה, ואינו יכול להגיע למקום תוך מקסימום 5 דקות, ההזמנה תושאר ליד הדלת לאחר עדכונו על ידי השליח ולא תהייה ללקוח כל תלונה ו/או טענה דבר המשלוח ו/או השארת המשלוח ו/או טיב המוצרים ואיכותם.

כל המוצרים הנשלחים אליכם ייארזו באריזות הנכונות והמתאימות לצורך שמירה מרבית על המוצר ואיכותו, וזאת בהתאם לשיקול דעתה של החברה.

משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה. אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה. 

הזמנה שנשלחה בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה ו/או הושארה ליד הדלת, אצל השכנים או בכל מקום אחר אותו בחר הלקוח, חזקה עליה שהגיעה ליעדו. 

הזמנה שנשלחה לכתובת שגויה אשר נמסרה בעת ביצוע ההזמנה, וההזמנה חזרה לחברה, המשתמש יישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת הזמנה ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו ויקבעו על ידי החברה בהתאם לנסיבות המקרה.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

יש לשים לב כי זמני האספקה, כפי שהם מוגדרים בתקנון זה, הינם בגדר אומדן, ואין אנו אחראיים לעיכובים בשל לוחות זמני דואר ו/או חברת השליחויות ו/או חגים ו/או תנאי מזג אויר ו/או כח עליון ו/או כל נסיבות חיצוניות אחרות אשר אינן בשליטת החברה ו/או מטעמה. 

איסוף עצמי – קיימת אפשרות לאיסוף עצמי של ההזמנה בימים ובשעות הפעילות של החנות ורק לאחר 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה. אנו ממליצים לכם לתאם את הגעתם אל מול שירות הלקוחות שלנו. 

טואול - בניית אתרים