תקנון

ברוכים הבאים לאתר "אסתר אביטל שיווק והפצה" המרכז למוצרי ניקוי לבית ולמוסדות.

אתר זה נמצא באחריות ובבעלות אסתר אביטל (להלן: "החברה") ומשמש כאתר סחר אלקטרוני לרכישת המוצרים המוצעים באתר זה. 

פרטים ליצירת קשר: 

כתובת מייל ester.avital21@gmail.com

טלפון שירות לקוחות 052-5196159, 052-6992960 

ימים א' – ה' בין השעות 08:00-20:00, ימי ו' וערבי חג 08:00 ועד שעתיים לפני כניסת שבת

אתר זה הוקם על מנת לאפשר ללקוחותינו לראות ולחוות את מגוון המוצרים והשירותים הרחב והייחודי שיש לנו להציע והכל במרחק של קליק אחד. 

לצורך הנאה מלאה וקבלת שירות איכותי ומלא אנו נבקשכם לקרוא תקנון זה ולהקפיד לפעול לפי תנאי האתר והכל כדי למקסם את חווית השרות שלכם בעת רכישה באתר.

לשם נוחות האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אך כל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד. כמו כן, כל האמור בלשון רבים, יש לקרוא כאילו נאמר אף בלשון יחיד, לפי העניין ולהיפך.

תנאי שימוש

בעת הכניסה לאתר ובעת שימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, הנכם מסכימים ומחויבים לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת. 

שמורה לנו הזכות לשנות תקנון זה ו/או כל הוראה אחרת באתר ו/או בתקנון מעת לעת, וזאת בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי, וללא שתימסר על כך הודעה מראש, ולכן יש לבחון את תנאי תקנון זה לפני כל שימוש באתר. כל שינוי בתנאי התקנון יכנס לתוקף מיד עם פרסומו באתר במסגרת התקנון. 

על ידי שימוש באתר הנך מאשר כי הוראות תקנון זה נקראו על ידך וכי הנך מסכים ומתחייב למלא אחר האמור בו. אם אינך מסכים לתנאי השימוש המפורטים בתקנון זה ו/או לכל הוראה אחרת המופיעה באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או מתכניו, עלייך להפסיק את השימוש באתר זה.

משתמש אשר השלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

ביצוע רכישה באתר זה אפשרי ככל והנך מעל גיל 18 וכי הנך כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה ובעת ביצוע הזמנה באתר המשתמש הינו קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, המשתמש נדרש לידע את האפוטרופסיים החוקיים שלו ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות, מכל סוג שהוא, במסגרת האתר. כל פעילות אשר תבוצע על-ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה כאמור.

רכישה באתר

ביצוע הזמנות: 

ניתן לבצע הזמנה דרך האתר בהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר, בכל עת. מערכת ההזמנות באתר עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן ובכל שעה ומכל מקום. ההזמנה תטופל בהתאם לשעות הפעילות של החברה כפי המופיע בתקנון זה. 

בעת מילוי ההזמנה באתר נבקש להקפיד ולעקוב אחר ההוראות וכן למלא את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה באתר במלואם, וזאת על מנת שנוכל לספק את הזמנה במועד וללא תקלות. ככל והפרטים שימסרו יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, אנו לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה. 

במידה ואחד מהמוצרים שהוזמן אזל מהמלאי, המוצר יוסר מההזמנה הסופית ולא יחויב. ככל ויהיה ניתן לבחור במוצר חלופי אנו נעדכן ונקבל את אישורכם להחלפת המוצר. 

לעניין זה לא תהייה למשתמש כל טענה ו/או, דרישה ו/או תביעה כלפי החברה או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ולא חויבו.

אנו פועלים ביעילות ובמהירות על מנת לספק לכם את הזמנתכם בהקדם לכן, ניתן לבצע שינוי בהזמנה רק במידה והיא טורם נאספה על ידי נציגינו, מרגע שהליקוט הסתיים וההזמנה הועברה לצורך שליחתה לא ניתן לבצע בה שינויים. 

בכל בעיה ו/או שאלה בנוגע למוצר ו/או לתהליך הזמנה ו/או לשינוי הזמנה אנו מזמינים אתכם לפנות לשירות הלקוחות שלנו בכל עניין הנוגע להזמנתכם במייל ester.avital21@gmail.com  או בטלפון של שירות לקוחות כפי שמופיע לעיל. 

מחירים באתר - המחירים באתר החברה מוצגים בשקלים, המחירים סופיים וכוללים מע"מ. 

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים הנקובים בתקנון זה ובהתאם למחירים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה, יחד עם זאת, יתכן מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תכנותית ו/או תפעולית באתר. במקרה שכזה, המחיר הקובע הוא מחיר המחירון של החברה. הלקוח יעודכן בדבר הטעות ויוכל לבחור האם לשלם עבור המוצר את מחירו הקבוע ו/או האם לבטל את הזמנת המוצר.

מבצעים - מעת לעת יתכן והחברה תציע באתר זה מבצע מסוים. תנאי המבצע יקבעו על ידי החברה בלבד ויפורסמו בעת המבצע עד לגמר המלאי. החברה רשאית להפסיק את המבצע ו/או לבצע שינויים בתנאי המבצע בכל עת ולא יהיה למשתמש כל טענה ו/או תלונה ו/או דרישה בדבר ביטול ו/או שינוי כאמור בסעיף זה. החברה לא מתחייבת למבצעים ו/או הנחות זהות באתר ובחנות החברה. 

אמצעי תשלום

ניתן לשלם באתר באמצעות כרטיס אשראי או באפליקציית תשלום או ברכישה טלפונית.

בעת חיוב בכרטיס אשראי - כחלק מחוויית השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו, דאגנו להטמיע באתר זה מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מיידי בכרטיס אשראי בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי. החברה תעשה שימוש בפרטי אמצעי התשלום רק למטרה שלשמה הוזנו פרטי האשראי של המשתמש.

פרטי כרטיס האשראי מוזנים באתר בעת ביצוע הזמנה בלבד ומועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl לצורך ביצוע החיוב. לאחר החיוב, פרטי האשראי מושמדים ולכן השימוש בפרטי האשראי הינם חד פעמי. פרטי החיוב אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן ו/או למסור את פרטי החיוב מחדש.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ו/או לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר את אמצעי התשלום הקיימים באתר, הכל בהתאם לאפשרויות התשלום הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובהתאם לנהלי האתר שיקבעו על ידי החברה מעת לעת.

משלוחים ואספקה

משלוחים

ההזמנה תסופק לכתובת אשר נמסרה על ידכם בעת ביצוע ההזמנה, וזאת, בכפוף לקבלת תשלום מלא עבור המוצר ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון זה.

ניתן לבצע משלוחים דרך האתר בכל זמן ובכל שעה, יחד עם זאת טיפול במשלוח לצורך שליחתו יעשה בימים א'-ה' בין השעות 08:00-20:00. למען הסר ספק יובהר כי ימי ו' וש' אינם נחשבים ימי עסקים לצורך חישוב מועדים בתקנון זה. 

המשלוחים מבוצעים על ידי שליחים של החברה וזאת על מנת לספק לכם את הזמנתכם בהקדם האפשרי. משלוח יתקבל אצל הלקוח בתוך 5 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה (יום ביצוע ההזמנה אינו נכלל במניין הימים). מועד המסירה יקבע בעת ביצוע ההזמנה או מול שירות הלקוחות של החברה. 

קיימת אפשרות לבחור כי השליח יכניס את ההזמנה לתוך ביתו של הלקוח, אך יש לבחור אפשרות זו במעמד ביצוע ההזמנה. ככל ואפשרות זו לא נבחרה המשלוח יונח בכניסה לבית. 

עלות המשלוח תיקבע בהתאם לאזור הנבחר בעת ביצוע ההזמנה ובמידה ואנו מגיעים לאזור זה. עלות המשלוח תיקבע בהתאם לסכום ההזמנה, ומעל סכום הזמנה מסוים אשר יקבע מעת לעת על ידי החברה, המשלוח יהיה ללא עלות. סכום ההזמנה המאפשר את קבלת ההטבה בדבר משלוח ללא עלות יופיע בעת ביצוע ההזמנה באתר.     

החברה לא מבצעת משלוחים לכל הארץ, בעת ביצוע ההזמנה תופיע ללקוח האפשרות לאזורי משלוח, ככל ומקום מגוריכם לא מופיע בעת ביצוע ההזמנה אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו ולבדוק אפשרות לקבלת משלוח אליכם.  משלוח לאזורים חריגים יתבצע רק לאחר בדיקה ואישור מטעם החברה ו/או חברת המשלוחים ויכול ותידרש תוספת תשלום עבור משלוח זה.

בעת קבלת המשלוח על הלקוח האחריות לבדוק את תכולתו בהתאם להזמנה מבלי לעכב את השליח. על כן, הלקוח מתחייב כי בשעות בהן עתידה להיות מסופקת ההזמנה יהיה אדם כשיר, מעל גיל 18, שיקבל ויאשר את קבלת ההזמנה. 

במידה ולקוח לא ימצא במקום בעת החלוקה, ואינו יכול להגיע למקום תוך מקסימום 5 דקות, ההזמנה תושאר ליד הדלת לאחר עדכונו על ידי השליח ולא תהייה ללקוח כל תלונה ו/או טענה דבר המשלוח ו/או השארת המשלוח ו/או טיב המוצרים ואיכותם.

כל המוצרים הנשלחים אליכם ייארזו באריזות הנכונות והמתאימות לצורך שמירה מרבית על המוצר ואיכותו, וזאת בהתאם לשיקול דעתה של החברה.

משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה. אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה. 

הזמנה שנשלחה בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה ו/או הושארה ליד הדלת, אצל השכנים או בכל מקום אחר אותו בחר הלקוח, חזקה עליה שהגיעה ליעדו. 

הזמנה שנשלחה לכתובת שגויה אשר נמסרה בעת ביצוע ההזמנה, וההזמנה חזרה לחברה, המשתמש יישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת הזמנה ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו ויקבעו על ידי החברה בהתאם לנסיבות המקרה.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

יש לשים לב כי זמני האספקה, כפי שהם מוגדרים בתקנון זה, הינם בגדר אומדן, ואין אנו אחראיים לעיכובים בשל לוחות זמני דואר ו/או חברת השליחויות ו/או חגים ו/או תנאי מזג אויר ו/או כח עליון ו/או כל נסיבות חיצוניות אחרות אשר אינן בשליטת החברה ו/או מטעמה. 

איסוף עצמי – קיימת אפשרות לאיסוף עצמי של ההזמנה בימים ובשעות הפעילות של החנות ורק לאחר 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה. אנו ממליצים לכם לתאם את הגעתם אל מול שירות הלקוחות שלנו. 


ביטול עסקה   

החברה מקפידה על אספקת מוצרים איכותיים ותקינים, וכן על משלוח אשר יבטיח את הגעת המוצר שלם ותקין ועל כן, ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

תנאי ביטול עסקה:

ניתן לבטל עסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 והתקנות שהותקנו על  פיו, כפי שיעודכנו מעת לעת (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). בכל מקרה של סתירה בין הוראות חוק הגנת הצרכן, לבין ההוראות המופיעות בתקנון זה, הוראות חוק הגנת הצרכן גוברות.

בקשה לביטול ו/או שינוי עסקה מהסיבות המנויות בתקנון זה ו/או בחוק הגנת הצרכן תעשה בכתב ותשלח למייל ester.avital21@gmail.com. על המשתמש לוודא קבלת הבקשה במייל. משתמש ששלח בקשת ביטול ולא קיבל אישור על קבלתו במייל חוזר חזקה כי מייל זה לא הגיע ליעדו. הטיפול בבקשה יעשה בתוך 3 ימי עסקים מיום קבלת המייל. 

כל משתמש רשאי לבטל עסקה מיום ביצוע העסקה ועד 14 ימים ממועד קבלת הטובין, או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים המנויים בסעיף 14(ג)(ב) לחוק הגנת הצרכן ובתנאי שאין המדובר במוצר אשר לא ניתן לבטלו על פי חוק.

במקרה של ביטול יש להחזיר את המוצר/ים לכתובת החברה המופיעה על בהזמנה ו/או באתר זה, כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית בצרוף חשבונית מקור, לכל המאוחר, תוך 10 ימים מיום בקשת הביטול. לאחר בדיקת המוצר הלקוח יזוכה בהתאם לאמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע העסקה. 

במקרה של ביטול עסקה החברה תהא רשאית לגבות דמי ביטול בגובה של 5% מסך העסקה ו/או בסכום של 100 שקלים לפי הנמוך מבניהם. 

בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים:

מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן לפי מידות או דרישות מיוחדות.

מוצרים שעל פי דין אין להחזירם, כגון מוצרי מזון. 

מוצרים פסידים - מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד החזרת המוצר לעסק.

עסקאות לרכישת מוצרים הניתנים להקלטה, שעתוק או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה.

בביטול עסקה עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי הספק היא של הלקוח. לקוח שלא החזיר מוצר במועד ו/או לא עמד בתנאי מתנאי ביטול אלה לא יוכל לטעון לביטול העסקה. 

ככל ובוטלה הזמנה, בהתאם לתנאי הביטול הקבועים בתקנון זה, אם על ידי הלקוח או אם על ידי החברה, החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר ו/או עקיף ו/או תוצאתי שנגרם למזמין ו/או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.


המוצרים באתר

המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד החברה לספקו. 

אתר זה דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, אם בעדכון מוצרים ואם בפרטים נוספים, יחד עם זאת, לא נוכל להתחייב כי תיאור מוצר ו/או תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, מלא, מהימן, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת. 

כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמין. במקרה כגון זה לא תהייה למזמין כל טענה ו/או תלונה לעניין המוצר ואין בכך כל עילה לביטול עסקה.

אתר זה תומך במכשירים שונים ועל כן ניתן להיכנס לאתר ולבצע הזמנה בכל עת מהמחשב, האייפד, הטאבלט, בטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר. יש לקחת בחשבון כי בכל צג במכשירים אלה מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר ובהתאם לנתוני המכשיר ועל כן, אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה בכל אחד מהאמצעים הנ"ל תהיה זהה למקור.

הגבלת אחריות

השרות באתר ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוח ודרישותיו. 

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה ו/או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה ו/או באחריות לנזק אשר יגרם כתוצאה כוח עליון ו/או מגיפה ו/או תקלה באתר ו/או פריצה לאתר ו/או כל מצב בו האתר אינו פעיל ו/או אינו פועל בשלמות.  

למען הסר ספק, יובהר כי מרגע שהמוצר נשלח למזמין ו/או למי מטעמו אין החברה ו/או מי מטעמה אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם ללקוח ו/או לצד שלישי כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמם נועדו המוצרים באתר זה. 

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה, לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוחה. 

מדיניות פרטיות 

הנהלת האתר מקפידה על פרטיות מבקרי האתר ומכבדת את פרטיותם בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים הנמסרים על ידי המשתמש באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה ו/או לצורך ההרשמה למועדון לקוחותינו (לרבות ביחס להכללה במאגר מידע ודיוור ישיר).

במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג' אלא בהסכמת לקוחותינו בלבד. 

כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמש אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמש וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר ו/או תוכן שנשלח ו/או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני ו/או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו"ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם. 

קניין רוחני וזכויות יוצרים

המותג "אסתר אביטל שיווק והפצה", שם המותג וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה ו/או מי מטעמה, הינם סימני המסחר של החברה ו/או מי מטעמה בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו) ואין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של החברה ו/או מי מטעמה, בחומרים ו/או בשירותים ו/או במוצרים המוצעים באתר זה לא לשימוש לו הם נועדו עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים באתר זה והקבועים בחוק. 

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר החברה ולפעול בהתאם להרשאה זו בלבד.

בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי החברה יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. הנהלת האתר אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'. 

הדין החל 

הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.

סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנית לבית המשפט המוסמך במחוז מרכז בלבד.טואול - בניית אתרים